Vyhľadávanie

Diskusná téma: Môj recept

Dátum: 12.04.2011

Vložil: 14mjmj14@gmail.com

Titulok: Re:Re:Re:A

Jasne že ide o prevedenie vzhľadom nato že som v posilke bol prvý krát v 7 triede teraz som 2.ročníku SPš tak si myslím že techniku mám dosť spr8vnu nechcem sa chv8lit ale je to pravda techniku som piloval dobre 2 roky . Teraz je 4as na výsledky a neviem ako vy ale ja ich mám stále lepšie vzhľadom nato že som kríženec mezomorfa s ektomorfom toď predpoklady na trojboj a bench . Dnes je 12.4.2011 a ja som pokoril 3 rekordy do serie Toď biceps s opretou rukou na šikmej lavičke s jednoručkou som dal 6 opak s 20 kg jednou a druhou ale najprv som bol mřtvy ťah tam som dal raz sam 130 kg samozrejme s opaskom , a ešte predtým príťahy naširoko s opaskom na ktorom som mal 40 KG !! 6 x posledna seria.
No tak neviem vzhľadom nato že mám vďaka bohu 67 kg čo je to dosť málo ale ten pomer váha sila ma vždy dostane keď si spomeniem na tých 100 kilovych jak sa namňa kukajú tak to ma vždy dostane a ešte ohľadom tej techniky pobehujú nám tam trénery ktorý dozerajú a upozorňuju samozrejme mňa ešte ani raz toď vše ďakujem za čitanie . A ešte aby som nezabudol super pump sú vpodstate aminokyseliny vďaka ktorým sa v tele začne vytvárať nitrix oxid a inak pred mesiacom som mal angínu týžden horúčky dalsi som siel cvicit aj ked som nemal ale už som to fakt nemohol vydržať a taktiež som sa vratil do formy za týžden. :)