Vyhľadávanie

Diskusná téma: Môj recept

Dátum: 30.03.2011

Vložil: MISO

Titulok: Re:Re:A

Tak to co tu pises je sice super ale Vam mladim ide len o to kolko zdvihate. Ale drzte sa aj toho aby ste cvik previedli tak ako ma vyzerat. Vela mladich si neuvedomuje ze si nespravnym drzanim tela moze donicit chrbticu a pod. A este jedna zasadna vec co si ja osobne myslim. Mlade telo nepotrebuje doplnky stravy. Proteiny a ostatne veci si vie stiahnut zo stravy. Poznam vela vrcholovych sportovcov ktory to beru a to je nieco ine. Ak budes brat taketo doplnky priliz dlho tak telo zlenivie natolko ze ti nebude primat proteiny zo stravy a budes ho musiet doplnovat doplnkami. Ked pride mlady do fitka a zacne cvicit tak po 2-3 krate si odnasa rozne doplnky. Ja mam 24 rokov a neuzival som ziadne doplnky a nemislim si ze mi to treba. Idem si za vlastnym cielom. Aj ked som necvicil 2-3 tyzdne ked sa mi nedalo a nabehol som naspat na trening trvalo mi 1 tyzden aby som sa dal do formy. ale chalani co brali doplnky a necvicili tak ako ja sa dostavali do toho mesiac. tak si to zvas co je pre teba prioritou. Viem ze su toto pre teba asi bludy ale ver mi. prides na to len aby nebolo uz coskoro.